Podporządkowanie wróżbie
#48

Ja nie czekam na spełnienie sie wrózby, zycie i tak toczy sie swoim torem...W styczniu mialam juz kupiony bilet by wyjechac za granice do pracy-zapytalam Beatę na forum, jak tam z moja praca-odpowiedziala ,ze nie widzi mojego wyjazdu tylko prace w Pln.a drugi dzien dostalam tel od kolegi, ze z pracy jednak nic nie bedzie w Uk , zebym sie nawet nie wybierala.Gdzie tu moja wolna wola? Rotfl I Kolejny tel z pracy w Pl, gdzie podanie zlozylam kilka miesiacy wczesniej i nawet sie nie spodzieawalam , ze odezwą się, zebym przyszla na rozmowę.Dostalam te pracę, choc w sumie nie wiem jakim cudem, bo rozmowa kwalifikacyjna poszla mi zle...
Co do tej osoby na wozku-wez pod uwage, że kazdy z nas rodzi się inny, kazdy ma inne cechy charakteru, jeden potrafi cieszyc sie ze wsyztskiego-inny urodzil się z wrodzonym pesymizmem i wiadomo, ze taka osoba inne bedzie podejmowac decyzje, iaczej patzrec na zycie.nIE WYBIERAMY SOBIE TEGO JACY SIE URODZIMY, GDZIE SIĘ URODZIMY,I JAKI BEDZIEMY MIELI LOS.chciałabym urodzic sie piekna, bogata i umiec cieszyc sie ze wszystkiego, niestety, tak nie jest, bog czy jak go zwą, mial dla mnie calkiem inny plan i chial np, zebym poznala trudy zycia z pozycji wiecznie narzekajacej na wszystko pesymistki...Na to jaki charakter nie mamy wpływu.Dziwie sie , ze wogole wrozysz...skoro myslisz ze mozna zmienic swoj los Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości