Warsztat 71 - Motocykl
#12

1) Jak mój dziadek wszedł w posiadanie tego motocykla?
Krolowa bulaw,7 monet, 2 monet..motocykl miala jakas kobieta,atrakcyjna, wyglada mi na to, ze potrzebowala pieniedzy na wyjazd, gdzies za wode - mam okrety nakarcie - do Ameryki..? i mysle, ze w ramach wymiany handlowej dziadek wszedl w posiadanie motocykla..pozyczyl pieniadze w pod jego zastaw..mam jeszcze opcje, ze zrobil jakas prace-przysluge pewnej kobiecie i w ramach wdziecznosci podarowala mu motor , ktory zostal po zmarlym mezu i w chwili wyjazdu byl jej zbedny..

2) Co z nim zrobił?
10 puch, Krolowa mieczy, II Kaplanka..jestem za opcja, ze motocykl dostalo ktores z dzieci dziadka..nie zdziwilabym sie, gdybyto byla dziewczyna..najpewniej byl to prezent slubny..mam karte uczciwosci i szczerosci, wiec przy okazji slubu dziadek opowiedzial historie motocyklu lub nawet pokazal dokument potwierdzajacy jego prawna wlasnosc..motocykl sluzyl bardzo dlugo, sluzyl do nauki jazdy w rodzinie kolejnych ich czlonkow..jest prawdopodobnie do dzisiaj gdzies, gdzie jest przechowywany w bezpiecznym miejscu, mozliwe, ze w garazu lub specjalnym dla niego pomieszczeniu..czy ten motocykl nie mial jakiejs ciekawej wzmianki w gazecie..?
..czekam na wyniki, historia mnie zaciekawila, pozdrawiam.. Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości