Nieżyczliwa teściowa - jakieś zaklęcie lub rytuał?...
#4

ewesa7 napisał(a):Dziękuję, spróbuję tych sposobów. Moja teściowa raczej nie jest samotna. Ma wspaniałego męża, który skoczyłby dla niej w ogień, na którego wogóle nie zasługuje. Jest leniwa. Wszyscy pracują dla niej i pod jej dyktando a jeśli nie może czegoś osiągnąć wymusza to sztucznym płaczem. Satysfakcjonuje ją czyjeś cierpienie.
Proszę, może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie, jak ją zająć własnym życiem i ochronić dziecko i dom.
Spróbuj rytuał ochronny, powinno pomóc. Myślę, że jej dusza cierpi i jest zagubiona, chciałaby Cię przed wszystkim przestrzec, a jednocześnie szkodzi. Skoro dziecko się jej boi, to jest coś na rzeczy. Mi po samym czytaniu włosy dęba stanęły, brr. Broń dziecko i męża, złe wpływy. Skoro dziecko jest małe, a jej szczególnie nie lubi, to zastanów się nad tym i poczytaj, poedukuj się - podobno dzieci tak reagują na "złe" osoby, poszukaj jej celu. Oczyszczaj atmosferę, nie orientuje się w mocy talizmanów, ale może coś z tych rzeczy? Bądź silna, nie daj jej zawładnąć swoimi myślami, strzeż się. Zawsze kiedy przyjdzie spróbuj utworzyć podświadomie nad całą Waszą trójką lustra, które będą odbijały jej złą energię, wszystko wróci do niej. Spróbuj połączyć się z nią telepatycznie, odbierać jej myśli i obrazy. Dasz radę, wierzę, czuję Twoją moc i siłę. Afirmacje jak najbardziej, trzymam kciuki, broń maleństwo!!!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości