9 pucharów i 10 kijów - różnice w interpretacji kart w różnych taliach
#10

Cypisek - ja tez mam te karty ale prawdę mówiąc szybko z nich zrezygnowałam - owszem posługuje się kartami Ridera ale już tymi bez opisów a dlaczego- dlatego ze skoro poznałam chociaż częściowo znaczenie i symbolikę kart - wole ufać swojej intuicji- przecież opis karty nie musi pasować wcale do jakiejś sytuacji.. poza tym karty do każdego przemawiają nieco inaczej, każdy inaczej je odczuwa . Ja np. od dłuższego czasu wybieram 2 karty dnia ( na dzień i miesiąc ) założyłam sobie folder a w nim poszczególne wordy z każda karta.. Robie obraz kart które danego dnia mi wychodzą , wrzucam do pliku.. na następny dzień analizuję je sobie, co mnie danego dnia spotkało...Wtedy po czasie , kiedy dana karta zainicjuje się kilka razy - wiem co ona dla mnie znaczy i jak się może wyrażać. A przygodę z tarotem zaczynałam z kartami tarota marsylskim i książka Heleny Starowieyskiej...więc zaczynałam prace i moja przygodę od razu również z cała talia...Chociaż teraz po poznaniu innych kart - tarot marsylski jej łatwiejszy do analizy Uśmiech
pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości