9 pucharów i 10 kijów - różnice w interpretacji kart w różnych taliach
#16

natka napisał(a):Chciałabym się odnieść do Twoich słów Nagarku. Mam pozycje Hajo Banzhafa, o których wspomniałaś ("Vademecum tarocisty", "Tarot dla każdego"). Faktycznie w "Tarot dla każdego" nie ma znaczenia kart w pozycji odwróconej. Jest za to świetne według mnie omówienie kart w znaczeniu ogólnym, w życiu zawodowym, na poziomie świadomości, oraz w związkach osobistych. Jest też znaczenie każdej karty na pozycjach od 1 do 7 - to w odniesieniu do rozkładu "Droga", o czym zresztą wspomniała Rani.
Mam też książkę "Tarot magów" Suligi, ale jeszcze nie przebrnęłam przez nią, widocznie jeszcze nie czas na nią dla mnie. Lol

Natko, widzę, że muszę też sobie kupić "Tarot dla każego" Banzhafa, zwłaszcza, że tę książkę polecacie obie z Rani i poleciła mi ją też moja nauczycielka Tarota (chociaż na razie zwlekałam z tym zakupem, bo sporo ostatnio pieniędzy wydałam na nową talię Tarota i książki rożnych autorów oraz na kolejny kurs Język
Oj, Natko, to widzę, że ja nie muszę się wstydzić, że nie przebrnęłam do końca jeszcze przez "Tarota magów" Suligi :jester: Skoro nawet Ty jeszcze przez nią nie przebrnęłaś, to widocznie ja też nie muszę się tego wstydzić Oczko Chociaż prawdę mówiąc coraz więcej z tej książki zaczyna docierać do mnie i coraz bardziej doceniam Suligę jako wielkiego znawcę Tarota.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości