Podporządkowanie wróżbie
#63

Tak też sądziłam, miałam napisać, ale pomyślałam sobie co się będę wymądrzać ... Ten portal polki,pl dla mnie równa się z brukowcami (nie porównuj do słowa szmatławców, to są inne pojęcia) typu Naj, Pani Domu, Chwila dla Ciebie, Brawo itd. aby był odpowiedni nakład druku, musi być odpowiedni temat, a temat pisze się pod publikę, która go czyta, to wszystko = profity, nie ważna jest jakoś, a ilość i na przestrzeni góra 2 lat można zauważyć, iż tematy w tych czasopismach się regularnie powtarzają , więc wybacz powielanie tematów z bukowców w niczym tu nie pomoże ... jeśli chcesz zapoznać się z prawdziwym "przepisem na wróżbę" proponuję lekturę bardziej intelektualną ... Widzisz Anetko tak reaguję na bezmyślne kopiowanie tekstu ... Ja sama osobiście kopiuję to, co jest ogólnie dostępne w internecie, nie wypieram się tego, pod warunkiem, że się zgadzam z daną wypowiedzią oraz oczywiście zaznaczam czyjego to jest autorstwa, z kolei jeśli z czymś się nie zgadzam, bulwersuje mnie czyjaś wypowiedź, to skopiuję i dodam choć kilka słów, zdań, co do danej wypowiedzi, którą skopiowałam, bo po coś to zrobiłam, prawda ?? A jaki był twój cel skopiowania fragmentu tego artykułu ?? Jakoś nie rozumiem celowości twojego kopiowania tego, co praktycznie wszyscy, którzy czytają brukowce mają dostępne, niby w czym ten cytat (bo tak powinnaś zaznaczyć na początku) ma nam pomóc ?? Zachęcam Cię do szerszej wypowiedzi tylko tyle, nie chcę Ciebie osądzać, jednak brak twojego zdania będzie bardzo wymowne, postępując w ten sposób, sama pozwalasz na to aby Ciebie ludzie osądzali... To jest FORUM do którego wszyscy zainteresowani, nie zależnie od poziomu intelektualnego, mają dostęp, to się wiąże przede wszystkim z konsekwencjami wypowiedzi. Być może moja wypowiedź Ciebie rani lecz pragnę zauważyć, że twoje kopiowanie tu na tym forum tego cytatu z brukowca również mnie rani, nie chcę być porównywana do osób, którzy działają w/g tego "przepisu" i zauważyłam, że jedynie co mogę zrobić to sprzeciwiać się takiemu bezmyślnemu osądowi osób, którzy czytanie kart tarota uważają za swoją pasę życia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości