roxen1990
#32

jejuku!! Buźki
Mieszkałam z mamą ale wychowywala mnie moja Babcia Celinka wspaniała kobieta niestety już nie żyje Smutny To była moja Mamunia Kochana!! Buźki
Tak moja mama niby pracowała na PKP ale zawsze patrzyła tylko na swoje dobro materialne a nie na dziecka niestety... tak zgadza sie tradycje były..
nie wiem co z tym moim partnerstwem... niestety nie mam szczescia zawsze cos jak nie mami synek to zdradzi a jak nie zdradzi to nie ma szacunku i podnosi reke.. ach zastanawiam sie co moge zrobic zeby uszczesliwic Synka i siebie....
Tak brałam czynny udział we Mszach Sw i spiewalam zawsze i czytałam.. To mi dodawalo wiele energi ale teraz ta energia uszla bo nie ma mnie w Pl
zawsze się staralam zadnej pracy sie nie balam i dzieki temu potrafie duzo rzeczy zrobic min nawet budowlanke.. naprawianie roznych rzeczy Rotfl
Tak Kochana Zebonko Buźki Musze sie nauczyc doprowadzac sprawy do konca
jejku nie moge uwierzyć normalnie że tak mnie opisałas Kochana Uśmiech Tak to prawda mam dar obserwacjii chyba za bardzo bo zauwazam wszystko
własnie tego się obawiałam że bede taka jak moja mama to ona bardziej wielbila swojego partnera a nie dzieci.. Smutny
nie chce tak.... i mam nadzieje ze z ta misja bedzie ze ten partner zyciowy to nie mezczyzna jakis tylko moj synek Kochany dla ktorego zrobie to czego ja nie mialam....
Jestem bardzo wrazliwa ale na krytyke ale nie chodzi tu o mnie bo ja jesli cos zrobie zle to wyslucham doswiadczonej osoby i staram sie to poprawic..
mam taka zasade jesli jedna osoba mi cos powie nie przejmuj sie ale pomysl...
jesli druga... zastanow sie co mozesz robic zle...
jesli trzecia ... zrob cos z TYM!!
Co to znaczy kontakt z GORA?? z P. Bogiem?
Bardzie dziękuje!! ale ja i tak mam niska samo ocene Uśmiech Kwiatek
Kochana ja nie chce byc surowa w stosunku do mojego synka... ale tez nie pozwole sobie zeby dziecko mi na glowe weszlo Krzyk Uśmiech
jakiego najwazniejszego Kapuana..?
Jakie to miłe...dziękuje... Buźki
ooo tak nie lubie chamstwa ale niestety spotykam takich ludzi w swoim otoczeniu wulgaryzmy to ich jezyk.. Krzyk
zawsze byłam sprawiedliwa i staram sie to potrzymac dalej.. Figielek
ooo tak bardzo lubie pomagac ludzia potzrebujacym a zwierzaczka tym bardziej bo kocham je i nie lubie jak ktos sie zneca nad biedna gadzinka Beczy
Chcialabym miec takie spokojne normalne zycie gdzie bym zadbala o swoja rodzine i miala pieniedzy tylko tyle zeby przezyc i czasem gdzies wyjechac Rotfl ooo tak nie wychodzi mi too chyba za bardzo widza ze sie staram i jestem wrazliwa.. Smutny
zgadzam sie ze wszystkim Uśmiech ale ze piekna hehe to nie mi jest oceniac a tak po zatym uroda przemija Figielek
Jestem naprawde pod wrazeniem!!Uśmiech Kwiatek Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości