Proszę o interpretacje portretu !!:)) proszę :)
#4

Aniu, nie wiem, ale z portretu to ja nie mam dobrych przeczuc.

Raz, widze ze Wasza relacja to bylo troszzke takie powolne budowanie. Relacja oparta na przyjazni. Nie widac u Was w portrecie za duzo chemii. Takie budowanie powolne, ustrukturyzowanie. I ja mam wrazenie, ze to to czego jemu zaczelo brakowac. Ona ma na pozycji nadwiadomoci Gwiazde, ktorej u Ciebie brakuje. Moze w tym momencie kryzysu, czyli powypadku, wlasnie tego mu brakuje. MOze mniej mowienia o konkretach, a wiecej pokazywania uczuc, bycia przy nim. Ten wypadek mogl Wam cos uswiadomic. O ile jako ludzie zdajecie sie miec wspolne korzenie, o tyle jak dla mnie ty jestes bardziej skupiona na budowaniu. Jemu moze brakowac spontanicznosci, czy uczucia, zupelnie nie obiazonego planami czy mysleniu o przyszlosci.

Tak bym to widziala.

Co do tego czy on przetrwa to zalezy w duzej mierze od Was.. jak sobie z tym poradzicie, czy zawalczycie. Jesli w jego glowie Wasz zwiazek bylby czyms silnym i czyms d czego on bylby w 100% przekonany to wplywy innyh nie mialby znaczenia. Musisz pomyslec, czy porozmawiac z nim i wysluchac, co jest nie tak, jak macie to przepracowac, co powinniscie zmienic.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości