Warsztat 80 - Ta nasza młodość...
#11

Mnie przekonywać nie musisz Oczko miałam okropny dzień muszę się odpreżyć przy kartach Uśmiech i może się w końcu trochę rozpisze Myśli

1) A 3mieczy, 4 pucharów, Cesarzowa...pierwsze skojarzenie cmentarz Rotfl dodatkowo na myśl przychodzi mi woda, może jakieś podchody w nocy,zabawa w chowanego w parku, w lesie, wywoływanie duchów ...
B Kapłan, Sąd, 3 buław...zabawa w "śluby" Rotfl coś oparte na jakichś regułach, zasadach, może prawda lub wyzwanie, kąpanie się nago w jeziorze... z chłopcami Zawstydzony opowieści przy ognisku
2) Królowa Mieczy, Cesarz Wydaje mi się że w oknie mogła wisieć jakaś maska, aniołek, wypchane zwierze (lub coś z niego futro/ skóra/ poroże), dywan lub poducha Rotfl może też coś przedstawiającego jakiegoś przywódcę, flaga, herb
3)Królowa Denarów, 8 buław, Pustelnik...przekupił kogoś kto mógł mu tą bramę otworzyć, przenocował u kogoś, rzucał kamieniami w okno, wdrapał się
4) Król Denarów, 10 mieczy, 10 pucharów...stwierdził że poszuka sobie nowej rodziny Rotfl najpierw im wygarnął (oj zły był bardzo Rotfl ), może nawet coś po złości popsuł, żalił się jakiejś kobiecie jak to ma źle, spotkał ją w jakimś ogrodzie, parku
5) Za zasłonką trzymałaś 7 denarów, 4 mieczy...pamiętnik, jedzenie/picie , zdjęcia, pieniądze, biżuterię Bezradny

Dziękuje LeCaro po raz kolejny za ciekawe pytania Kwiatek lubię te Twoje "wstępy" do pytań, pobudzają wyobraźnie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości