droga zycia, piramida, liczby karmiczne....
#4

Kira, sposób zapisu Waszych wibracji sugeruje, że to zrzut z programu komputerowego - a liczenie za pomocą programów ma to do siebie, że pokazuje niejako mechanicznie różne kombinacje podwibracji, nie zawsze pokrywające się z liczeniem "ręcznym" - w programie pokazuje wszystkim osobom podwibrację 13, ale realnie ta podwibracja może wychodzić tylko 1 osobie.

Nie podałaś dat urodzenia, wrzuciłaś jedynie to, co policzył program - ale jeżeli oczekujesz faktycznej interpretacji, coś więcej niż sama możesz sobie znaleźć tutaj na forum czy innych stronach, omawiających poszczególne wibracje, powinnaś podać po prostu datę urodzenia - dla mnie takie oderwane wypisanie, z wszystkimi możliwymi podwibracjami jest zaciemniające i na pewno nie pomaga wydedukować czegokolwiek spójnego.

A co do numerologii imion, nazwisk, osobiście do mnie nie bardzo przemawia, więc niewiele Ci pomogę. Określenia pochodne z tego płynące też w większości widzę pierwszy raz na oczy, chociaż mam dziwne wrażenie (może mylne), że to ma mądrzej brzmieć niż wnosi faktyczny wpływ.

Co do Twoich wątpliwości związanych z poprzednimi wcieleniami - nie wiem, czym ma być ten numer dziedziczny, ale nawet posiadanie czystej 13 w dacie urodzenia wcale nie musi przesądzać o tym, że ktoś był obibokiem a teraz musi to przepracować.

Może raczej sprecyzuj, czego właściwie chciałabyś się konkretnie dowiedzieć ze swojej numerologii, ponieważ kalkulator robi obliczenie w 3 minuty, natomiast sensowne interpretacje tych wyliczeń, o które prosisz, to praca na co najmniej godzinę (przynajmniej z mojej strony).

Warto też, skoro interesuje Cię numerologia, abyś po prostu samodzielnie prześledziła dział jej dotyczący tutaj na forum, może przynajmniej część Twoich wątpliwości się rozjaśni Uśmiech

Nie do końca o to pytasz, ale trochę o karmie a numerologii pisałam np. tutaj: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=18&t=8412#p162716">viewtopic.php?f=18&t=8412#p162716</a><!-- l -->
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości