Kobiece archetypy
#31

Tak dla ścisłości to głównie chodziło mi o mitochondrialne DNA przekazywane córkom. Fajnie jest was poczytać, bo akurat o genach mam czysto podstawowe pojęcie. Słyszałam o takim przypadku, że biała (europejska) kobieta zaszła w ciążę z czarnoskórym, a i tak urodziła dziecko, syna, które było białe, nie miało nawet cech ciemnych, włosy jasne, oczy nie pamiętam, ale nie czarne, biała skóra nie przypominająca czekolady, rozumiecie... Jej to było na rękę z wielu ważnych dla niej powodów, była w związku z innym z mężczyzną, białym i siłą rzeczy on uważał go za swego syna. Dopiero gdy ten że syn, założył własną rodzinę, ożenił się z białą kobietą i spłodził dziecko, jakież było jego zdziwienie kiedy na porodówce okazało się, że dziecko jest ciemnej, może nie czarnej, ale bardzo ciemnej karnacji, gęste czarne, kręcone loki, oczy czarne, ogólnie ciemnoskóry noworodek. Wiadomo, w pierwszej kolejności podejrzenie padło na młodą mamusię, a ona sama była w szoku Krzyk sama przecież dobrze wiedziała z kim zrobiła sobie to dziecko Krzyk Cała sprawa musiała być wyjaśniana testami DNA i wyszło szydło z worka, prawda została ujawniona jak do tego doszło, a winną tego zajścia, była babcia czarnoskórego dziecka, które ma rodziców białych.
Jakoś jak was czytam, to coś mi się kojarzy z karmą, reinkarnacją... ale to tak sobie tylko myślę ... tu coś Le Stelle to tym wspomniała Moim zdaniem to dziecko, które jeszcze nie jest dzieckiem - jego energia (dusza), to co sobą wnosi, własne predyspozycje, ograniczenia, harmonia i dysharmonia która go tworzy wzmacniają i osłabiają czynniki odpowiedzialne za uruchamianie jednych i wyłączanie innych czynników. To wszystko w moim przekonaniu dzieje się oczywiście poza wolą, poza świadomością, na poziomie, na którym jako człowiek, kierujący się własnym mózgiem, nie jest w stanie zejść (czy się wznieść, nieistotne rozróżnienie). i perełka pamięcią genetyczną oraz LeCaro z tym oknem w ciemności... Myśli Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości