Tarot, Biblia i kosmici
#22

Eremit napisał(a):Dziękuje za pozytywne opinie i cenne rady :thanks:

Chyba trudno mi będzie przyspieszyć, bo jestem flegmatykiem :| ale pomysł o mówieniu do kogoś naprzeciw (nawet wymyślonego) jest dobry :yes:

Nie chodzi tak dokladnie o to zebys przyspieszal mowienie, Eremit, bo twoj spokojny , zartobliwy glos i swobodny sposob bycia jest ok, to jestes caly ty, to na pewno "chwyci", tylko ,moim skromnym zdaniem, moglbys cos zrobic z tymi lekkimi dluzyznami w wypowiedziach , bo my , ktorzy cie znamy z forum sluchamy cie z zaciekawieniem. Tylko,ze sluchajac ciebie mialam taki lekki niepokoj czy ktos "obcy" wytrwa do konca, czy na pewno wyslucha tego co chcesz mu przekazac....czy moze kliknie "off" po pierwszych kilku minutach. Dlatego , mowiac "przyspieszyc" mialam na mysli abys "skondesowal" czas nagrania eliminujac niepotrzebnie stracone sekundy, np.na zastanawianie sie. Zeby ktos nie powiedzial "ale facet przynudza" albo " rozciaga sie.... jak guma w majtkach"... Lol ...i wylaczy filmik. A przeciez ty chcesz zeby jak najwiecej osob cie wysluchalo. Ja tez tego pragne dla ciebie, bo zycze ci powodzenia z calego serca, gdyz na nie zaslugujesz. Zaloze sie , ze jak troszke potrenujesz to zrobisz ten filmik w 10 min ...albo...zmiesc wszystko to co skasowales w 14 min. , bo to dosc dlugo dla mlodego czlowieka ,ktorego chcesz zachecic do czytania. :fan:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości