Warsztat 86 - Obraz
#17

Dziękuję za tak liczny udział w moim warsztacie!

Historia tego obrazu rysuje się tak:

Razem z moim chłopakiem wyjechałam na pierwsze nasze wspólne wakacje. Zabrał mnie na jachty. W ogóle nie miałam pojęcia o żeglowaniu, stwierdziłam, że może być tam nudno i wzięłam ze sobą farby by urządzić sobie plener. Zostałam wyśmiana, ale pozwolili mi je wnieść na pokład. Nawet zrobiono zakłady, że nic nie namaluję. Pecha mieli, bo nie było wiatru, dryfowaliśmy ze 3 dni, a w tym czasie powstał ów obraz. Znajduje się na nim słoneczny, upalny dzień, z widokiem na tafle jeziora. Scenerię oglądamy z jachtu, na pierwszym planie znajduje się dziób. Przeważają barwy biało-niebieskie. Obraz ten, w podzięce za świetny wypad, podarował mojemu chłopakowi, który dziś jest moim mężem.

Tadadada!

Pierwsze miejsce dla Perełki, bo wg jej wróżby prawdą jest, że obraz jest spokojny i niedynamiczny, posiada przestrzeń oraz to, że ja jestem jego autorem!

Drugie miejsce dla LeCaro, dobrze kombinowałaś: „zrobiłaś coś dla kogoś (np. w pracy) i w podziękowaniu dostałaś ten obraz.” – tylko, że na odwrót :--)
Na pierwszy planie jest dziób jachtu z którego namalowałam pejzaż, mogło Ci się to skojarzyć ze stołem :--)

Trzecie miejsce dla Izydy, która zgadła, że na obrazie jest woda! (nie ma tam latarni, ale jest maszt)
Aż u 3 osób pokazała się karta Księzyc - WODA

Wyróżnienie dla Lady of Dreams, na obrazie jest żywioł.

Werdykt był trudny, proszę mi wybaczyć jeśli ktoś czuje się poszkodowany.
Dziękuję raz jeszcze, przynieśliście mi dużo radości :--) Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości