Warsztat 90 - Pierwsza miłość
#6

1. Gdzie i w jakich okolicznościach doszło do pierwszego pocałunku między mną a tym chłopakiem?
Wieża - 8 buław - 2 buławy
Wydaje mi się, że chłopak naobiecywał Ci coś w stylu "chodź, coś Ci pokażę", albo "chodź, będzie fajnie". Byliście gdzieś, gdzie nie bardzo Ci się spodobało, nie tak to sobie wyobrażałaś, być może jakieś odosobnione pomieszczenie... może czegoś się przestraszyłaś, nie wiem czy nie uciekłaś po tym pocałunku. Oczko W każdym razie rzecz rozegrała się szybko, nie spodziewałaś się tego i wcale Ci się to nie spodobało.

2. Definitywnie dałam sobie z nim spokój i pozostałam z niesmakiem na lata po pewnym występku z jego strony. Chciał coś zrobić, ale mu to uniemożliwiłam. Powiedzcie, proszę, co on chciał takiego zrobić, co tak bardzo mnie do niego zraziło?
4 kielichy - As kielichów - 7 pentakli
Chciał zrobić w tajemnicy coś, o czym Ty nie miałaś pojęcia. Byłaś nim zauroczona, a on Ci że tak powiem "wbił nóż w plecy" i chciał Cię wykorzystać do swoich celów. Być może chciał wyjawić jakąś Waszą wspólną tajemnicę, zaplanował coś ze swoim kolegą w czym Ty nieświadomie miałaś wziąć udział, może się o coś założył, albo miał zamiar coś ukraść, włamać się gdzieś, kogoś oszukać.

Dziękuję Ci Tiatha za ten warsztacik. Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości