Wielka Tablica - nasze rozkłady
#26

Jak już pisałam jesteś w samym narożniku ..oznacza to że Twój los jest w Twoich rękach, dodatkowo patrzysz na zewnątrz układu co oznaczałoby otwartość na nowe rzeczy, dystans do życia, a brak kart przeszlosci wskazywałaby na to że jesteś osobą która idzie przed siebie zostawiając przeszłość daleko w tyle.

Jednocześnie widzę blokady i Twoją potrzebę niezależności na co wskazują karty narożnikowe Pani 29 –Gwiazdy 16 – Góry-21 – Wieża 19...jestes tez samotniczką..trzy ostatnie karty „mierzą wysoko” co oznaczałoby że masz potrzebę osiągnięcia czegoś, wybicia się, a jednocześnie jesteś ograniczona. Pomiędzy Wieżą i Górami mamy Księżyc 32 i Psa 18 co by mogło oznaczać że po prostu sytuacja nie rozwija się ze względu na jakąś znajomość,bliską Ci osobę, ma ona spory wpływ .
W sercu układu
Pierścionek 25(związek, umowa), Księga 26 (sekrety, nauka) , Niedźwiedź 15(moc,siła, szef),
Drzewo 5(stałość, zdrowie), Rózgi 11(kłotnie, rozmowy, seks), Krzyż 36 (problemy, zmęczenie)
Pierścionek w tym przypadku nie kojarzy mi się ze związkiem a raczej z umową, pracą jako że mamy tu też Niedzwiedzia…myślę że jakieś nieprzyjemne rozmowy miały miejsce…rózgi oznaczają też seks wiec może na takim podłożu ...mam wrażenie że Twoje myśli obecnie krążą wokół spraw zawodowych, coś Ci nie pasuje w obecnej sytuacji, jest ona niekomfortowa.
Przy karcie Serca całkiem fajnie się dzieje… jest jakiś związek, nie do końca oficjalny, ale cieszycie się sobą, jest miło, ciepło i przyjemnie jak ja to mówię Oczko Co do samego Pana jest on trochę oddalony, w tej samej kolumnie co Ty, ale nizej co świadczyłoby, że trzymasz go trochę na dystans Oczko i że to Ty kontrolujesz to co jest między wami…poza tym patrzycie w 2 różne strony, wasze cele mogą się różnić.
W finansach coś się rusza… sporo informacji, podróży, spotkań, nowych znajomości ten Pan przy finansach wygląda to tak jakby miał jakieś ciekawe propozycje, pomysły…
Tyle po krotce bo mi zaraz mózg eksploduje od tych upałów… mam jeszcze mnóstwo do rozpisania ale zrobię to jak wrócę od rodziców, bo pogoda jest nie do wytrzymania..
Nie lubię takich tygodni kiedy wszystko mi się opóźnia, ale nie jest to spowodowane lenistwem tylko zabieganiem dlatego mam nadzieje że mi wybaczysz Aniu Kwiatek Pociesza
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości