Wielka Tablica - nasze rozkłady
#32

Krysiu jeżeli uważasz że tak będzie lepiej to nie ma problemu
Nie chciałam żeby nam sie bałagan na forum zrobił...w końcu to głownie Tarotowe forum..

Madrugada ale Ci zazdroszczę Zawstydzony fajnie sobie pozwiedzać...i to nie jakaś tam mieścinę tylko...Francję Prosi Ja popływałam, kierowałam traktorem Hura a potem zrobiłam mój pierwszy betonowy stolik...alez ja mam teraz zajawke na beton Rotfl jak wyschnie i się nie rozleci to się pochwalę..

A wracając do rozkładu...Kurcze faktycznie ten statek szybciutko odpływa z kasą...Ale nie jest powiedziane że bez Pana na pokładzie Oczko może facet zacznie współpracować z zagranicą albo odbędzie kilka podróżny w celach służbowych..
I jeżeli o kierunkach mówimy..te ptaki lecą w Twoją stronę, może niosą jakieś wieści związane z pracą...zastanawiają mnie też te karty przyszłości...wygląda to raczej nieciekawie, możliwe że to mieszkanie o którym piszesz będzie problemem jeszcze przez jakiś czas Myśli
Co do tych Domów to ja jeszcze nie do końca wiem jak je ugryźc...poczytam sobie dzisiaj bo w końcu mam chwile dla siebie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości