Warsztat 92 - Zdjęcie
#12

ZdążyłamUśmiech
Kim jest dla Was ta dziewczyna? as mieczy, 7 mieczy, 4 buław - myślę, że nie łączą Was więzy krwi. mogła bywać u Was w domu, może to córka waszych znajomych. myślę, że nie macie z nią kontaktu albo sporadycznie, od czasu do czasu. jest gdzieś dalej

Z jakiej okazji było robione to zdjęcie? 9 buław, 3monet, 2 pucharów - myśle, ze to wydarzenie, w którym ty i twój mąż bezpośrednio nie uczestniczyliście, oglądaliście je jedynie. było tam wiecej osób. zdjęcie zakrawa na ślub ale to by było za łatwe, pewnie tu jest haczyk...

kim jest teraz? jaki zawód wykonuje? rycerz buław, Q monet, 6 buław, 5 monet, Kapłanka, 7 monet - dziewczyna wyjechała. myślę, że jej zawód może się wiązać z pomaganiem ludziom lub szeroko pojętym "pokazywaniem się" może coś z kosmetyką, pięknem, coś w ten deseń. Jej zawód może się wiązać z wyjazadami. Pomyślałam, że na tą chwilę może nie mieć pracy lub działa na zasadzie zleceń.

No to tyle na zasadzie skojarzeń, upał nieziemski, ciężko się skupić. Super pomysł z tym zdjęciem, no i ciekawa jestem odpowiedziUśmiech
Jak coś wymyślę jeszcze to dopiszę
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości