Warsztat 93 - Biografia
#12

barbara40 napisał(a):Dziś wieczorem zasiądę majestatycznie jak Królowa Bona do kart i zobaczę co mi powiedzą Rotfl proszę poczekaj na mnie Kwiatek

Dziękuję za cierpliwość Rotfl

1.Czyja to biografia? Kobiety czy mężczyzny? Czy ta osoba żyje czy nie? Jaki zawód wykonuje, bądź wykonywała? Chodzi mi o wszystkie szczegóły jakie zobaczycie na temat tej osoby i jej życia.
Kobiety czy mężczyzny? - 5 Buław, 10 Denarów - mężczyzna,
Czy ta osoba żyje czy nie? - Kapłanka, Wieża - nie żyje już, lecz młodo nie umarła.
Jaki zawód wykonuje, bądź wykonywała? - 7 Buław, XV Diabeł, Rycerz Mieczy - Lotnik, artysta estradowy, (parapsycholog?), kojarzy mi się również z sportem typu boks, walki, szermierka, przewodnik turystyczny,
2. O co została posądzona ta osoba? I jak wpłynęło to na jej życie? - 2 Buław, Moc - została posądzona o łapówkarstwo, doping, dwulicowość, musiał się zmierzać ze swoją opinią i udowadniać swojej niewinności, panować nad agresją wobec niesprawiedliwości, która go dotknęła.
Dodam jeszcze, ze po głowie mi chodzi myśl o obcokrajowcu z hiszpańskiej krwi, taki krewki, impulsywny, porywczy ... (a teraz se popłynę dalej Mike Tyson?)
Dziękuję za udział w warsztacie i pozdrawiam pozostałych uczestników warsztatu Kwiatek Rotfl Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości