Rozkład - Wielki Krzyż Życia
#12

Rani napisał(a):Ja tez juz dawno wymyslilam super tajemniczy rozklad ujawniajacy wasze przeznaczenie , przed ktorym nie uciekniecie! :ugeek:

Z litosci nad biedym ludzkim losem ujawnie go tutaj (calkowicie za darmo 8-) )

Rozklad wyglada nastepujaco:

TAJEMNICZY KRZYZ PRZEZNACZENIA WROZKI RANI:

karta nr 1: Co jest twoim przeznaczeniem, ktorego nie unikniesz?

Wiecej kart rozklad ten nie przewiduje, jest to krzyz wyjatkowy, bo bez poprzecznej belki, i na tym polega jego tajemniczosc, skutecznosc i genialnosc. :sarcastic:
Rani napisał(a):losujemy z Wielkich Arkanow. I nie robic rozkladu wiecej niz raz w zyciu. tylko wtedy odpowiedz odniesie sie do calego zycia pytajacego. :ugeek:

Bo jak ktos co miesiac losuje to bedzie za kazdym razem inna odpowiedz,( ktora moze co najwyzej opisac nieuknione przeznaczenie w danym miesiacu.)

Ja wylosowalam Cesarza...to znaczy ze chlopa sie nie pozbede i jest mi on przeznaczony Lol

Rani, rozkład Twój zaprawdę jest wielki w swej wymowie, emanujący energią tajemnicy i chęci poznania prawdy. Uśmiech
Pozwól, że nazwę Cię Arcywróżką (skoro jest arcymistrz, to co nam zależy możemy mieć swoją arcy Oczko ) wszak rozkład Twój jest jedyny i niepowtarzalny i może dać jednoznaczną i konkretną odpowiedź każdemu kto wyciągnie jedną magiczną kartę (powtarzam, jedną i po łapach jak ktoś dobierze jeszcze kilka Język ).

Swoją drogą moglibyśmy wspólnie stworzyć rozkład np. "Dobry Tarot" Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości