Warsztat 94 - Licealistka
#4

Mi pokazało w obu przypadkach sytuacje bardzo hmmm dynamiczne, chaotyczne, pokomplikowane i w obu przypadkach zaznaczał się udział osób trzecich – konkretnie mężczyzn, pewnie Twoich rówieśników Uśmiech Generalnie duże napięcia emocjonalne.

Pyt 1: rycerz mieczy, 5 buław, pustelnik (o)
Od razu rzuca mi się w oczy brak porozumienia, gorące spory, trzeba było wykazać się odwagą i pewnością siebie, umieć obronić swoje zdanie. Może zostałaś wplątana w jakieś intrygi i kłótnie? Wydaje mi się, że prym wiódł tam jakiś chłopak, który był bysrty i pomysłowy, ale wprowadzał spory zamęt. Nauczyciele chyba nie mieli nad wami kontroli. Może brakowało wam autorytetu i właśnie Tobie przypadła rola zapanowania nad tym? Może byłaś mediatorem, musiałaś wykazać się zdecydowaniem i aktywnością, prowadziłaś debaty? Może po prostu zajęłaś się szeroko pojętym organizowaniem?

Pyt2: paź buław, rycerz mieczy, 7 kielichów
Wydaje mi się, że miałaś do wyboru dwie opcje, widzę tu jakiś konflikt, dwie różne opcje. Podjęłaś chyba pochopną decyzję pod wpływem impulsu lub zostałaś wprowadzona w błąd. Tak to trochę wygląda jakby było dwóch mężczyzn rywalizujących między sobą, ale równie dobrze mogą to być dwie różne możliwości.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości