Kolaboratywne talie
#25

U mnie jeśli chodzi o czas, to w sumie nie ma większych problemów, jedną kartę już prawie skończyłam (Siła), mam już projekt kolejnej- czyli 3 mieczy- oraz pomysł na Umiarkowanie (chyba że by ktoś chciał, to mogę oddać tą ostatnią Oczko). Zaklepałam sobie rownież 5 buław, ale na nią na razie nie mam konkretnego pomysłu.
Także to te karty, do których się zgłosiłam.

Zobaczymy, jak to się rozwinie, ile będzie osób chętnych do tego projektu. Z tego, co rozumiem, szykujemy się na pełną talię? Hehe, mam chyba niezły zapał, bo już tyle mam w głowie pomysłów... Rotfl
I... wiem, że to jeszcze może nie pora, ale ciekawa jestem, czy ta nasza talia będzie miała ramki. Pytam dlatego, że w swoich projektach chciałam uwzględnić powiązania astrologiczne i wtedy "włożyłabym" je w obraz, ale jeśli byłyby ramki, to może umieścić je na ramkach? Hmm, choć wolałabym wpleść je w obraz, ciekawiej to wygląda- no i w przypadku mojej Siły stanowi tak jakby dodatkowy symbol, dodatkowe odniesienie do znaczenia karty- poza samym faktem, że Sile przypisany jest znak Lwa. Oczko

Poza tym chciałam jeszcze dodać, że wczoraj tak sobie myślałam nad tą 5 buław i natchnęło mnie na... 10 mieczy. Rotfl Także jakby co, to rownież tę kartę z chęcią mogę wykonać. Uśmiech

Z tym nickiem fajny pomysł, mi się podoba. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości