Przepraszam...
#2

O rany, fajny temat...w necie troche jest materialow na ten temat, ale to sobie kazdy znalezc potrafi, a ja tak z wlasnego i kolezanek doswiadczenia:
Kobietom spod Blizniat, jesli chcemy Je przeprosic, to mysle, ze flakonik dobrych perfum zalatwi za nas sprawe i bedzie git, ale zaznaczam: nie jakies bezmarkowe.
Faceta spod znaku Barana chyba latwo udobruchac - no chyba, ze skrytykowano Jego meskosc - to go moze ponoc mentalnie wykastrowac, podobnie, jak byka.
Lwa dobrze jest "poglaskac po grzywie", nawet, jakby byla juz lekko wyliniala i dac do zrozumienia, ze jest N°1..
Nie lubie obrazonego Pana Wagi, bo ten niby kulturalnie, ale w tonie bedzie miec ten wyrzut..
Panie spod Raka sa czasem obrazone, zanim ktos jeszcze faktycznie nabroi..
Faceci Wodniki i Strzelce..ja bym nawet nie probowala takich przepraszac - na ogol to Oni maja za co przepraszac..

a ja mam zwyczaj przepraszania w myslach i wierze, ze to dociera do tych, do ktorych dotrzec powinnoOczko

najfajniej chyba przepraszaja dzieci - taka laurka, albo kwiat mlecza z trawnika na przeprosiny..kto by sie po czyms takim mogl gniewacOczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości