Wątek zamknięty

Moja Piramida Życia
#26

Moniko jesteś jeszcze młodą osóbką i całe zycie przed Tobą.
Oprócz tego co napisała nadzieja mogę dodać że masz wyjątkowa piramidkę i twoje wibracje skłaniają do pracy i miłości uniwersalnej wobec drugiego człowieka , ale zebyś to robiła z rozsądkiem i zachowała tez energię dla siebie.
Te wibracje przynoszą wspaniałomyślność i otwarty umysł .Może Ci przynieśc sławę jezeli twoje ideały będą szlachetne.
Ponieważ masz nadmiar 2-więc możesz byc nadwrażliwa i przesadnie emocjonalna.
Nadmiar 9- powoduje niepotrzebne zamartwianie się problemami całego swiata .Może tez to być służba dla innych poprzez zaspokajanie własnego ego , snobizm i gwiazdorstwo.
Myślę że masz tez zdolności do nauki języków obcych.
Ta 7 na minusie to wprowadzić wewnętrzna dyscyplinę i rozwój duchowy i nie polegac tylko na własnym intelekcie.
Mama nadopiekuncza , daje wolność , ale może być nie odpowiedzialna pozostawiając dziecko samo w domu , gdyż uważa je za bardziej dorosłe niz jest w rzeczywistości , a Twoja dojrzałość jest w przyspieszonym tepie.będziesz musiała znośić otaczającą Cie rzeczywistość , osoby , rozstania , konflikty.
Ojciec mistyk i filozof , daje swobodę w wychowaniu , rozbudz sferę artystyczną w dziecku.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości