Najważniejsze książki mojego życia
#4

Książki towarzyszą mi od dzieciństwa.W moim rodzinnym domu książki nie stały na półkach, tylko się je czytało Lol W pamięci zachowałam obrazek mego taty czytającego na głos mojej mamie .Widzę siebie siedzącą na jej kolanach z wytrzeszczonymi wielkimi oczyma zasłuchaną w glos taty. Lol Lol Jestem jedynaczką i od kiedy poznałam pierwsze litery ,książka stała się dla mnie najwierniejszym przyjacielem ,uspokajaczem,pocieszycielem,a także sposobem na przełamanie bezczynności i realizacje pomysłów.
Jakie sa najważniejsze w moim życiu .Każda ,którą czytałam pewnie wpłynęła w jakiś sposób na mnie.Książka ,która w dzieciństwie mną wstrząsnęła ,był "Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry .Wtedy ,była to najsmutniejsza,choć bardzo głęboka książka jaka przeczytałam ,pamiętam,ze wyłam jak bóbr. Lol Bez wątpienia ważną książka dla mnie jest" Czarodziejska Góra "Tomasza Manna,"Przebudzenie"Anthony de Mello."Listy do Mileny" Franz Kafka,"Wichrowe Wzgórza "Emily Jane Brontë(Ellis Bell ), Lol Rotfl "Opowieść dla Przyjaciela"Halina Poświatowska,"Pozwól ,ze Ci opowiem",Jorze Bucay(bajki ,które nauczyły mnie jak żyć),"Możesz uleczyć swoje ciało",Louise Hay,"Uzdrowienie przez wizualizacje"Gerald Epstein i wiele ,wiele innych.Ale muszę powiedzieć o jeszcze dwóch pozycjach,które uwielbiam i mogę czytac ,czy oglądac ekranizacje filmowa na okrągło.To "Ziemia Obiecana" Władysława Reymonta i "Noce i Dni"Marii Dąbrowskiej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości