Moje sny
#2

Dziś jechałam SAMOCHODEM był to maluch (stary samochód). Obok mnie siedział mój nieżyjący brat (dodam że brat mi zawsze imponował, byłam dumna że mam takiego mądrego, zabawnego, nawet tym że jest taki wysoki się chwaliłam Oczko).
Wracając do mojego snu, jechaliśmy do pizzerii. Brat udzielał mi wskazówek podczas jazdy, ale ja nie pamiętam co mówił.
Wchodząc do lokalu, zauważyłam że, trzymam w ręku PARÓWKĘ, pani zrobiła nam najtańszą PIZZĘ Z CHIPSAMI bo nie mieliśmy więcej gotówki, nie starczyło nam na sos więc brat pozbierał niedokończone sosy ze stolików Zawstydzony

JAZDA STARYM SAMOCHODEM - brak wiary we własne możliwości, w swą atrakcyjność szeroko pojmowaną.

PASAŻER OBOK UDZIELAJĄCY WSKAZÓWEK- ktoś wesprze Cię w Twoich działaniach (pojawienie się mojego brata znaczy że, to będzie młody mężczyzna który mi zaimponuje, będzie autorytetem ... może szef...)

PIZZA- problemy ze zdrowiem

PARÓWKA, CHIPSY- znaczenie podobne, zła dieta, problemy z żołądkiem

SOS POMIDOROWY- dobra wiadomość

Reasumując:
Ostatnio przechodzę trudny okres w życiu, przestałam wierzyć w swoje możliwości jestem sfrustrowana. Pojawi się ktoś kto mnie wesprze i dzięki temu wyjdę z depresji.
Zawsze dbałam o zdrową dietę, lubię ruch, jednak przez w/w problemy zaniedbałam się strasznie, sen jest wskazówką bym powróciła do tego, albowiem to że nie dbam o siebie dodatkowo przyczynia się do bezsenności, frustracji, i zdenerwowania. Nie od dziś wiadomo że, jesteśmy tym co jemy, a utrzymanie prawidłowej kondycji wpływa na nasz stan psychiczny i dobre samopoczucie.
Brak pieniędzy na sos i owy sos "załatwiony" przez mojego brata. Nie mam się martwić nadejdzie wiadomość, która w jakiś sposób pomoże mi w wyjściu z problemów finansowych Uśmiech

A więc czekam Rotfl Rotfl Rotfl
A dziś idę do lasu, na grzybki, świeże powietrze dobrze mi zrobi Uśmiech przed wyjściem łyknę sobie magnezik Uśmiech

Miłego Dnia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości