Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Dziękuję Wam bardzo, że podzieliłyście się swoimi wrażeniami na temat tych trzech talii. Uśmiech Le Stelle, też mi się wydaje że jak na talię która została zaprojektowana i narysowana odręcznie od początku do końca przez artystkę Kim Krans, a do tego tak pięknie wydana, to cena Wild Unknown Tarot jest jak najbardziej adekwatna do wartości. Tak Tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę, że talia ta z tego co wiem jest dystrybuowana tylko przez samą autorkę i nie ma jej w powszechnej sprzedaży sklepowej.

Co do Barbieri - wydawało mi się, że talia ta jest raczej mało kontrowersyjna, a tu proszę - widzę że budzi dość silne emocje.Uśmiech Fakt, wygląd osób z kart dworskich jest trochę mało adekwatny do znaczenia tych kart. Przykładowo Król i Królowa kielichów - ich karty są prawie całe w czarnym kolorze a oni sami sprawiają wrażenie raczej chłodnych i mało uczuciowych osób. Ale z kolei dwór mieczy bardzo mi się podoba. Podoba mi się też powiązanie niektórych kart w pary, np. karta Kochanków jest powiązana graficznie z kartą 3 kielichów, a karta 10 mieczy z kartą Sprawiedliwości. Uśmiech Zapewne jednak, pomimo pięknej grafiki, nie jest to talia dla każdego - tak jak na przykład Wild Unknown Tarot. Tak
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości