To jest super!!!
#5

Witaj Krystyno, widziałam ten temat i pozostawiam tobie decyzję, czy połączysz te tematy, czy też nie. Zastanawiałam się, czy nie pociągnąć tamtego dalej, ale pomyślałam, że będzie to odbiegać od głównego tematu jakim jest tylko taniec i muzyka. Nie potrafię opisywać dokładnie jaki ten ma być konkretnie wątek, wolałam, aby on sam ewoluował, że się tak wyrażę ... jeśli bliżej mam jeszcze coś napisać to niech to będzie coś na zasadzie podobne do programu telewizyjnego Mam Talent ... Chciałam się tu z wami dzielić ciekawymi ludźmi i ich osiągnięciami, nie tylko w temacie muzyki i jeśli mogłabym tam również wrzucać np. takie wpisy jak ostatni o pani Oldze Malinkiewicz lub o tematach ciekawych to było by super Uśmiech . Wiem, że więcej może być wpisów w temacie muzyki, jednak są ludzie utalentowani w innych dziedzinach jak np. malarstwo, poezja czy też nauka, są też ludzie, których śmiało można nazwać bohaterami, ponieważ zdobyli się na odwagę, aby kogoś uratować, biorących udział w akcjach charytatywnych ... będę to starała się stopniowo wrzucać i mam głęboką nadzieję, że inni z biegiem czasu też się dołączą ... Krystyno, sama oceń czy połączyć te tematy, czy też nie, tylko proszę o pozostawienie mi tzw. "furtki" ... Uśmiech dla mnie nie ma to znaczenia kto zaczął temat, tylko w jakim kierunku on ma być prowadzony, by nie zaśmiecać forum oczywiście Uśmiech

Tego człowieka naprawdę podziwiam, kiedy przytłaczają mnie problemy, myślę sobie przecież inni mają się o wiele gorzej niż ja ... a nie narzekają tylko czerpią z życia całymi garściami ... nawet jak ich nie mają  Kwiatek
a tutaj macie prawie 9 godzinny audiobook ... jeśli macie ochotę posłuchać jego motywacji 

A tu przy okazji macie coś takiego 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości