Gabinet Reiki- EvaH.L.

Intuicja napisał(a):Chciałam Ci Ewo jeszcze raz podziękować tu na forum - za Twój czas i energię Kwiatek Polecam Wam wszystkim te zabiegi, ja po jednym nawet zwymiotowałam Dobani więc z pewnością to oczyszcza.. do tego rozwiązały się po pierwszych dwóch zabiegach dwie sprawy, które mnie dręczyły, w tym jedna która trwała ok 1,5 roku. No i Eva jest bardzo wyrozumiałą osobą Uśmiech Otwórzcie się na reiki!
Ewo, chciałam tylko Ciebie zapytać jak Ty oceniasz zabiegi ze mną? Coś zauważyłaś? Jak teraz wyglądają moje czakry?
pozdrawiam Buźki
Ciesze się , że energia zaczęła prawie natychmiast działać u Ciebie Uśmiech
co do oczyszczania - fakt każda osoba przechodzi ten etap bardzo różnie , są i tacy, którzy prawie żadnych zmian nie zauważyli ,
a jednak i u nich energia także zadziałała ...
Zabiegi z Tobą były dla mnie bardzo sensoryczne, byłaś tak wygłodniała energetycznie, że wprost czułam , jak Twoje komórki mlaszczą Oczko
a tak na poważnie, to bardzo silnie pobierałaś , otwarłaś się na maksa na przekaz.
Co zauważyłam ??? że bardzo szybko czakry Ci się pozbierały i zaczęły wirować tak jak należy,
no i ostatni zabieg był już spokojniejszy , energia płynęła miarowo i bez "szarpania" ..
Niech się zadziej wszystko to, co najlepsze dla Ciebie Kwiatek
renato4 napisał(a):Witam. Jestem już po. Przede wszystkim dziękuję Evo, że znalazałaś dla mnie czas. Czuje się spokojniejsza, mam więcej energii, mam też więcej optymizmu, chociaż problemy nie znikły. Teraz nie panikuję, bo co będzie to będzie i nie zależy o de mnie. Jeszcze raz wielkie dzięki. Poproszę o jeszcze za 7 miesięcy. Pozdrawiam.
prosze Cię bardzo , niebawem i u Ciebie problemy zaczną się rozwiązywać Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Ashes napisał(a):Dzień dobry,
Pani Evo nie wiem czy można się jeszcze dopisać do kolejki? czy już nie jest za późno ?
Witam w moim gabinecie
na nic w życiu nie jest za późno Uśmiech
zatem zapraszam z danymi na mój e-mail Kwiatek
Farfalla napisał(a):Witam, ja też jestem bardzo zainteresowana. Smutny
Kwiatek zapraszam - szczegóły w pierwszym poście Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości