Warsztat 104 - Umiejętność
#5

Anlana napisał(a):(...)
Jakiś czas temu podjęłam pracę w pewnej firmie, pracowałam tam przez rok, była to dla mnie nowość i możliwość nauczenia się czegoś, co już wcześniej lubiłam robić, ale w inny sposób.

1. Z jaką dziedziną związana była firma?
2. Co robiłam?

Zapraszam. Uśmiech Kwiatek

1. Umiarkowanie - Myślę, że firma funkcjonowała w branży chemicznej lub pokrewnej np. kosmetycznej lub farmaceutycznej. Względnie coś związanego z odmierzaniem - gastronomia, zwłaszcza kucharstwo, piekarstwo. Coś z psychoterapią jest możliwe jako przywracanie równowagi psychicznej. Umiarkowanie pokazuje również zawody związane z pracą na rzecz najbliższego otoczenia, a więc mogła to być firma państwowa - urząd, sanepid, przychodnia, NFZ, ratusz, MOPS, MPO.
2. 9 mieczy, rycerz monet, 8 pucharów - Mam wrażenie, że była to praca na zmiany, często w nocy. Także związana z podróżami służbowymi, ale niekoniecznie. Powiedziałbym, że jeśli to była firma chemiczna/farmaceutyczna to pracowałaś z truciznami, o czym mogą informować karta wejściowa i zamykająca. Do twoich obowiązków należała kontrola czegoś i dopuszczanie do obrotu/produkcji itp. Myślę też, że zabierałaś coś od klienta, czego ta osoba już dłużej nie chciała (albo w ogóle nie chciała).

Ciekawy jestem zwłaszcza tego Umiarkowania, bo powiedziałem sobie, że jeśli w pierwszym pytaniu wypadnie AW to nie wyciągam kolejnej karty.

Pozdrawiam ciepło Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości