Warsztat 104 - Umiejętność
#7

Anlana napisał(a):Jakiś czas temu podjęłam pracę w pewnej firmie, pracowałam tam przez rok, była to dla mnie nowość i możliwość nauczenia się czegoś, co już wcześniej lubiłam robić, ale w inny sposób.1. Z jaką dziedziną związana była firma?2. Co robiłam?

1). 10 denarów - Sprawiedliwość - As mieczy
Nie wiem czy to była rzeczywiście firma, czy też przypadkiem nie urząd albo instytucja? Bo Sprawiedliwość bardziej by mi wskazywała na jakiś urząd, sąd, administrację, szkołę, szpital, schronisko itp. Myśli
Działalność mogła się wiązać z rodzinami (miejsce gdzie spotykały się całe rodziny), zakładaniem rodzin (np. Urząd Stanu Cywilnego), może też z dziećmi lub zwierzętami.
Inne co mi przychodzi do głowy, to renowacja zabytków.
Mogła to być też firma zajmująca się leczeniem, rehabilitacją.
Miejsce pracy było dość daleko od Twojego miejsca zamieszkania, możliwe też że sama firma mieściła się w wolno stojącym albo odosobnionym budynku, albo Twoje miejsce pracy było odosobnione lub też wymagające samodzielności.

2). 3 miecze - 5 denarów - 3 kielichy
Praca była wyczerpująca i mało płatna (może to był jakiś staż?), ale Ty ją lubiłaś, ponieważ mogłaś obserwować efekty swojej pracy - coś (lub ktoś) co było wcześniej zepsute, chore, ubogie (duchowo lub fizycznie), zmęczone - w wyniku Twojej pracy stawało się "naprawione", zdrowe, odzyskiwało piękno i radość życia. Oczko

Ciekawy warsztacik, Anlano. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości