Wielka Tablica - nasze rozkłady
#53

Witaj,

Troszke slabo widac po tych kartach (moglabys je rozpisac, bo naprzyklad nie widze co jest w prawym dolnym rogu? Myszy??), ale tak kilka rzeczy ktore mi sie rzucaja w oczy:

- Serce jest w domu Bociana a Bocian Serca wiec jesli chodzi o emocje pojawiaja sie miedzy nimi jakies pozytywne zmiany.
- Czy oni staraja sie o dziecko? Bocian moze takie starania symbolizowac, a dodatkowo jest dziecko po korespondencji od pierscienia. Nie widze wszystkich kart naroznych, ale jenda narozna od Pierscienia sa chmury, wiec moze jednak sa jakiejs przejsciowe problemy w ich zwiazku? Jesli to samyszy to to tez podkresla stan aktualny.
- Pierscien jest w domu pierscienia wiec jednak mysle, ze jest to zwiazek mocny i przetrwa problemy.
- Na niekorzysc wplywa oddalenie od siebie sygnifikatorow, co mowiloby o tm ze to jest przyczyna problemow w ich relacji. Oddalenie.
- Za karta pierscienia jest ksiazka, oznaczalaby dla mnie ona wyjasnienie tajemnicy, zreszya za sercem tez jest list z wiec wiadomosci
- Za faetem jest bukiet, wiec prawdopdobnie niebawem moze ona dostac prezent albo moze ja chlopak odwiedzic.

Ogolnie z tych wszystkich powyzszych puntkow kladzie sie nam relacja ktora moze miec jakies chwilowe problemy czy oddalenie, ktore calkiem niebawem sie prawdopodobnie zmieni.

Osobiscie radzilabym na pytanie konkretne jednak klasc rozklad z 5 kart, tablica to rozklad raczej stosowany w kwestiach ogolych Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości