Rozkład "Skorpion" (determinacja, emocje, zmysły)
#15

perełka napisał(a):Karty tak jak wspomniała Beata - piękne. Uśmiech Jakie przesłanie niosą dla mnie?
Cesarzowa - myślę, że nadal powinnam pracować nad sobą, wykorzystywać własną wiedzę i doświadczenie, swoje siły ukierunkować na rozwój zawodowy, w sposób świadomy kreować własne życie...
Mag - moje emocje... jest ich we mnie dużo, podobnie jak mag żongluję nimi czasami, ale nie ukrywam ich już, potrafię je okazywać w sposób werbalny i niewerbalny,
Arcykapłanka - ta karta odzwierciedla w tym punkcie siłę mojej duchowości, która w najcięższych momentach pozwala mi się podnieść i zacząć wszystko na nowo. Moja intuicja, empatia pomagają mi w samorealizacji,
Papież - być może tak będzie, nie zauważyłam go jeszcze obok siebie...
Rydwan - to pewnie dokonywanie co jakiś czas transformacji samej siebie, nie tylko wewnętrznej ale i zewnętrznej,
Gwiazda - myślę, że chodzi tu o moją wrażliwość, dużą zdolność do empatii, można się przy mnie wypłakać...
Beato dziękuję Ci jeszcze raz za ten rozkład Kwiatek

Bardzo fajnie ale zapomniałam dodać, iż karty te nalezy interpretowac rowniez w negatywie. I tak dla przykładu Cesarzowa - powinnaś używać swojej siły przede wszystkim do samorealizacji, zarówno na polu zawodowym ale tez i pywatnym - jako matka, zona,przyjaciółka, kochanka w jednym Oczko Cesarzowa zwraca uwage aby byc stabilną emocjonalnie - musisz UWAZAC NA NADMIERNY KRYTYCYZM ORAZ BYC MOZE SKLONNOŚCI DO NADOPIEKUNCZOŚCI a do tego troszczyc sie o siebie...I tu nasuwa mi sie refleksja kiedy ostatnio zrobilas cos dla siebie? np. fryzjer, masaz, jakies spa? Oczko Pomysl o tym i zrob sie na bóstwo bo Cesarz się już do Ciebie zbliża Oczko Jestes silna, serdeczna ale niekiedy moze wychodzic z Ciebie straszna despotka i na to rowniez zwraca uwage Cesarzowa, szczegolnie przy Magu aby zwracac uwagę na to co się mówi, bo ulegajac neg. emocjom poczynisz bałagan wokół siebie na wszystkich frontach....i nie wykluczone, że przysporzysz sobie wrogów. I tego milczenia ma właśnie nauczyć Cię Kapłanka Uśmiech


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości