Warsztat 106 - Praca brata
#8

Uśmiech

1. Gdzie pracował mój brat jeszcze miesiąc temu?
z przełożenia król pałek
rycerz monet/ XXII Głupiec/ 2 puchary
Myślę, że była to praca dorywcza lub wolny zawód. Działał na własny koszt (może też przymuszenie do własnej działalności). Szeroko pojęta organizacja, która wiąże się z kontaktami z ludźmi, mediacją, sprzedaż, ubezpieczenia. Musiał być mobilny oraz narażony na niewygody i pewne ryzyko/niebezpieczeństwo. Wymagała od niego kreatywności i nietypowych i nienormowanych godzin pracy. Mogła być związana z zabawą, muzyką. Równorzędnie może się dokształcać lub po prostu odbywał praktyki. Mogła być to jego pierwsza praca, był nowicjuszem. Taka myśl: uczył, udzielał korepetycji (matematyka, kreślarstwo).

2. Czym zajął się teraz?
z przełożenia paź pałek
3 pałki/ XIV Umiarkowanie/ 2 monety
Praca słowem, praca, która daje możliwości przekonywania innych do swoich racji. Rozmowa, mediacja.
W paziu pałek rysuje się na obrotnego i ambitnego, jego pozycja jest niska jak to paź, ale wznosi go na wyżyny zarządzania. Może być w spółce z kimś lub pracować na dwie zmiany.
Praca, która ma związek z szeroko pojętą komunikacją czy pośrednictwem np. biuro podróży czy reklama, dziennikarstwo, sprzedaż, akwizycja, doradca, konsultant, kurier. Ponownie praca połączona z przemieszczaniem, podróżą. W tej pracy jest duży ruch, pośpiech, żeby nie powiedzieć czasem chaos. Musi być cierpliwy, wyważony, gotowy na kompromis.
Jeśli faktycznie coś sprzedaje, to jest to sprzęt medyczny lub leki.
A może po prostu jest fizjoterapeutą lub masażystą z dojazdem do klienta.

Lady, dziękuję za warsztat, bardzo jestem ciekawa rozwiązania Uśmiech
Cały czas jeszcze myślę nad tymi kartami, może coś jeszcze wydumam do poniedziałku Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości