Warsztat 106 - Praca brata
#25

MAG napisał(a):Uśmiech

1. Gdzie pracował mój brat jeszcze miesiąc temu?
z przełożenia król pałek
rycerz monet/ XXII Głupiec/ 2 puchary
Myślę, że była to praca dorywcza lub wolny zawód. Działał na własny koszt (może też przymuszenie do własnej działalności). Szeroko pojęta organizacja, która wiąże się z kontaktami z ludźmi, mediacją, sprzedaż, ubezpieczenia. Musiał być mobilny oraz narażony na niewygody i pewne ryzyko/niebezpieczeństwo. Wymagała od niego kreatywności i nietypowych i nienormowanych godzin pracy. Mogła być związana z zabawą, muzyką. Równorzędnie może się dokształcać lub po prostu odbywał praktyki. Mogła być to jego pierwsza praca, był nowicjuszem. Taka myśl: uczył, udzielał korepetycji (matematyka, kreślarstwo).

2. Czym zajął się teraz?
z przełożenia paź pałek
3 pałki/ XIV Umiarkowanie/ 2 monety
Praca słowem, praca, która daje możliwości przekonywania innych do swoich racji. Rozmowa, mediacja.
W paziu pałek rysuje się na obrotnego i ambitnego, jego pozycja jest niska jak to paź, ale wznosi go na wyżyny zarządzania. Może być w spółce z kimś lub pracować na dwie zmiany. Dwie prace
Praca, która ma związek z szeroko pojętą komunikacją czy pośrednictwem np. biuro podróży czy reklama, dziennikarstwo, sprzedaż, akwizycja, doradca, konsultant, kurier. Ponownie praca połączona z przemieszczaniem, podróżą. W tej pracy jest duży ruch, pośpiech, żeby nie powiedzieć czasem chaos. Musi być cierpliwy, wyważony, gotowy na kompromis.
Jeśli faktycznie coś sprzedaje, to jest to sprzęt medyczny lub leki.
A może po prostu jest fizjoterapeutą lub masażystą z dojazdem do klienta. Jest masazystą, masuje dorywczo

Lady, dziękuję za warsztat, bardzo jestem ciekawa rozwiązania Uśmiech
Cały czas jeszcze myślę nad tymi kartami, może coś jeszcze wydumam do poniedziałku Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości