Warsztat 106 - Praca brata
#27

barbara40 napisał(a):Myślałam, że załapię się jeszcze na warsztat Luksa... no cóż, jak widać, szybko mi czas ucieka, nawet nie wiem kiedy....

1. Gdzie pracował mój brat jeszcze miesiąc temu? - 2 mieczy, 6 kielichów, 2 buław - pracował w takim miejscu, gdzie nie było mowy o sentymentach, zmuszony był do podejmowania decyzji takich, które zmuszały do działania, jego działania lub innych ludzi, Mi się kojarzy to z Opieką Społeczną - jako urzędnik, Urząd pracy - jako urzędnik, Urząd Meldunkowy, Wojsko, Bank, jego praca miała wpływ na czyjeś losy, nie jednokrotnie miał dylemat jaką właściwą decyzję podjąć, jeszcze co mi się nasuwa na myśl to, stolarz, tapicer lub ochroniarz... nauczyciel, może nawet historii??

2. Czym zajął się teraz? - 8 kielichów, XVIII Księżyc, IX Pustelnik - jego praca była dla niego wszystkim, odejście od niej bardzo go zabolało, często emocjonalnie do niej podchodził, teraz czuje się zagubiony, nie potrafi niczego odpowiedniego dla siebie wybrać, zastanawia się co najbardziej jest dla niego najważniejsze w życiu, myślę, że nie ma teraz pracy, a jeśli już to nie spełnia ona jego oczekiwań i czuje się zagubiony ... Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości