Pisane z potrzeby duszy..
#2

Wierzycie w znaki? Ja wierze. Przed chwila dostalam list od nieznajomej osoby ktora w sposob zupelnie nieprzyzwoity pisze o mojej wyjatkowosci, wspanialej emocjonalnosci i wrazliwosci. Wywnioskowala to na podstawie postow na innym forum ezoterycznym. Podziekowala mi za to ze jestem. Ten list przyszedl do mnie wlasnie w takiej chwili jak dzis, kiedy nie mam sily na nic....chce tylko zasnac i obudzic sie bez bolu serca....Wczoraj modlilam sie o spokoj, ktos inny tez sie o mnie modlil i dzisiaj ten list...dla mnie list wprost od Aniola, ktory daje znac ze czuwa. Jeszcze rano wyciagnelam moja ukochana ksiazke "Przeslania od Aniolow " i otworzylam ja na chybil trafil proszac o wskazowke dla mnie. Afirmacja, ktora przeczytalam bardzo wspolgra z tym co sie teraz dzieje a brzmi ona;"Jestem kochany taki jaki jestem. Mam wspanialych przyjaciol ktorzy mnie szanuja i lubia. Celebruje swoja wyjatkowosc". ....
Zamierzam tutaj otworzyc swoja Dusze na Was, nawet jesli komus bedzie to wydawac sie zbyt intymne...ludzie sa rozni..wielu tak samo czuje ale nie ma odwagi tego napisac z obawy przed ocena...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości