Religia a karty. Czy tarot to grzech?

Chrześcijaństwo = Biblia
Tarot = Wróżbiarstwo
Należy, więc zderzyć Biblię z wróżbiarstwem:

2 Księga Królewska 17:17
Przeprowadzali synów swoich i córki przez ogień. Uprawiali wróżbiarstwo i czarnoksięstwo. Oddali się czynieniu tego, co jest złe w oczach Pana, drażniąc Go.

I wiele jest takich fragmentów w ST i NT. Jednak czy sam Kościół rzymsko-katolicki stosuje się do Biblii czcząc Marię z Nazaretu, modląc się do niej i innych "świętych" i uprawiając idolatrię?
Trzy razy byłem w Częstochowie i widziałem za każdym razem ludzi leżących plackiem przed wizerunkiem Marii.
Dlatego nie należy nazywać katolików, którzy wróżą obłudnymi, bo to Kościół katolicki jest nośnikiem obłudy, względem Biblii i roznosi herezje, które próbuje tłumić, zresztą skutecznie.
Dlatego też odszedłem od tej wspólnoty.
Wątpię też, że ktoś pójdzie do piekła, bo zobaczył w kartach, że koleżanka zajdzie w ciążę, albo chłopak ją rzuci.
Opętanym też się nie czuję Arturze, więc nie demonizuj tak wszystkiego.
Myślę, że Bogu nie podoba się takie działanie na skróty, gdy patrzymy co nas czeka, bo to On wyznaczył każdemu z nas przeznaczenie, a nie my sami i drażni Go, gdy próbujemy zmieniać przyszłość, nawet chroniąc się przed cierpieniem, bo przecież Chrystus obiecał nam nagrodę za to cierpienie.

May the Force be with you.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości