Warsztat 108 - Droga
#7

Izyda napisał(a):Witajcie to i ja sprobuje zadać pytanie,postaram się to zrobić konkretnie...

PYTANIE 1-dokąd wybieram się w ten czwartek?
PYTANIE2-w jakim celu,po co?
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy ,a raczej trafnych wypowiedzi dodam odpowiedz naprawdę jest prosta,a wyniki podam dopiero w piątek po poludniu. Uśmiech
Caluje WAS wszystkich Buźki
1. Sprawiedliwość, król mieczy czego dotyczy 6 pucharów
2. as pucharów, Kochankowie

Karty wyszły bardzo zgodne:
1. 4 opcje:
- Wybierasz się jutro do urzędu, lub innej formalnej instytucji. Zapytałem z czym to jest związane - 6 pucharów pokazuje mi załatwianie spraw z przeszłości, ale także sprawy związane z dziećmi, domem oraz miłością ogólnie. Wygląda to na urząd stanu cywilnego, ale może to być też po prostu kancelaria prawna lub sąd.
- Z zupełnie innej beczki skojarzyło mi się jeszcze z wizytą u lekarza. Sprawiedliwość wydaje ocenę - np. wyniki badań, król mieczy to wykształcony człowiek o dużej wiedzy - lekarz, a 6 pucharów to opieka.
- Miejsce związane z nauką, ale dla raczej młodszych, to może być księgarnia, ale równie dobrze sklep z zabawkami.
- Salon fryzjerski - król mieczy ścina, 6 pucharów to piękno.
2. Cel - Potrzebujesz podjąć jakąś decyzję.
- Idziesz tam by zarejestrować lub ubezpieczyć dziecko, albo dopełnić formalności związanych z innym członkiem rodziny; może też chodzić o ślub cywilny lub rozwód. Możliwe też są sprawy spadkowe.
- Odchodząc od tej formalnej strony, to połączenie kart może pokazywać po prostu spotkanie towarzyskie, randkę lub spotkanie rodzinne.
- Jeśli idziesz do lekarza wskazuje na potrzebę terapii lub otuchy.
- Z innej beczki - kupowanie prezentu dla bliskiej osoby. Tu mi bardzo pasuje jeszcze ta 6 pucharów z pierwszego pytania, ona lubi czasem pokazywać prezenty.
- Decyzja o zmianie wyglądu, upiększanie się (as pucharów).

Ufff. Chciałem wczoraj postawić karty, ale nie byłem w odpowiedniej kondycji. Energie wodne zdecydowanie mi teraz nie towarzyszą, więc jestem spokojny o ewentualne odzwierciedlenie mojej energii w kartach. Jestem bardzo ciekawy, gdzie to się wybierasz.

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości