Warsztat 111 - Ulubiony serial
#14

Gratulacje dla Aferci! Oklaski
LeCaro dziękuję za ciekawy warsztat. Buźki

Pozwolę sobie jeszcze odnieść się do Twojego komentarza:
Pierwsze pytanie: Stosuję zasadę kolejności kart. Nie ma tu kart otwierających ani zamykających, jest ciąg informacji. W zasadzie mogłem wyciągnąć 2 lub 3 karty i wtedy by tam Kapłanki nie było... Pierwsza karta daje mi najważniejsze wrażenie i odpowiedź na chronologicznie pierwsze pytanie. Skoro był to król, to założyłem iż jest to dojrzały mężczyzna, buławowy jest nieco młodszy od pozostałych trzech dziadków więc ogólnie wiek średni 40-50 lat. Na dojrzałą kobietę powinna wyjść królowa, w tym przypadku najlepiej chyba denarów. Po królu pojawiła się 5 buław, kolejna ognista karta - męska energia, potwierdzenie, że to mężczyzna. Za nią dopiero Księżyc, który mógłby mówić o kobiecości, ale mówi też właśnie o wyglądzie - krągły kształt (niekoniecznie osoba otyła, chodzi o krągłość np. brzuszek, okrągły kształt twarzy, nabrzmiałe policzki itd.). Na samym końcu Kapłanka... Ona powinna się pojawić jako pierwsza lub druga. Myślę, że kwestia jakie karty mi wyszły wynikała właśnie z autosugestii - dlatego zaznaczyłem, że to będzie dla mnie ciężki warsztat. I widać to w kartach, że są pomieszane - część własnych emocji i część prawdy, dokładnie pół na pół.
Drugie pytanie: Tam rzeczywiście widać było zmienne koleje losu małżeństwa - para pucharowa z Kołem Fortuny. Co do romansów, to nie było jasnej odpowiedzi, możnaby dedukować co powoduje te wzloty i upadki, to by mogły być romanse, ale nie tylko.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości