Warsztat 113 - Ania z Zielonego Wzgórza.
#5

LadySunset napisał(a):Witam wszystkch. Mam przyjemność poprowadzić warsztat 113. Kwiatek

Kazy z nas spotyka na swojej drodze różnych przyjaznych ludzi. Najbardziej imponujące dla mnie są moje bratnie duszęUśmiech
Generalnie temat bratnich dusz jest dość ciekawy, podobno wędrują przed setki lat i wciąż odnajdują się w nowych wcieleniachUśmiech)
Spośród wielu mam Anie. I glownym tematem warsztatów będzie to co nas inspirujeUśmiech

1) Jak sie poznalysmy?

2) Rzeczy ktore wspólnie lubimy robić, coś co działa na nas pozytywnie..?Uśmiech (jest tego trochę więc nie powinno być problemuUśmiech)

Zachecam wszystkich do udziału w warsztacie Rotfl Buźki
Rozwiązanie już za tydzieńUśmiech)
1. 3 mieczy, 8 pucharów;
paź buław
Myślę, że poznałyście się w dość trudnym okresie. Któraś z Was cierpiała, zapewne emocjonalnie, być może chodzi o stratę bliskiej osoby lub zerwanie z chłopakiem. Jeśli chodzi o okoliczności to poznałyście się przez wspólnego znajomego/znajomą, to bardzo młoda osoba, być może nawet dziecko (wówczas). Mogło to być w podróży lub wycieczce, poza domem w rozrywkowym miejscu.
2. 8 denarów, III Cesarzowa, IX Pustelnik
- Lubicie razem pracować, robić coś wymagającego skupienia np. uczyć się razem, układać puzzle, rozwiązywać krzyżówki, składać modele, szyć - cokolwiek wymaga skupienia, dokładności i robi się to powoli. Możecie też dosłownie pracować lub studiować razem i zwyczajnie lubicie to.
- Lubicie upiększanie - malowanie paznokci, farbowanie włosów, wizyty u kosmetyczki, spa, solarium, zakupy (zwłaszcza ciuchy, kosmetyki, buty).
- Lubicie poznawać świat, może więc wspólne wycieczki, zwiedzanie, szukanie czegoś. Lubicie się dzielić ze sobą swoimi doświadczeniami i mądrością. Lubicie też to, że każda wie kiedy dać drugiej chwilę samotności.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości