Najważniejsze książki mojego życia
#11

beatrycze napisał(a):
FairyWitch napisał(a):Bez zastanowienia, z zamkniętymi oczami... :ugeek:
"Saga o Wiedźminie"
"Mgły Avalonu"
"Necrosis: Przebudzenie"
:roll:

dlaczego to książki Twojego życia ? jak na nie wpłynęły? jeśli nie jestem wścibska. :twisted: Przyznam moja przygoda z wiedźminem skończyła się na grze pc (jednak obiecuję że nadrobię zaległości!!!!), Jestem miłościczką rpg, (głównie świat warhammera... )


Odrabiaj zaległości KONIECZNIE!
Saga o Wiedźminie jest cudna!
Tak jak pisz Fairy - cytaty z Wiedźmina nie raz pomagały mi pójść dalej ...
np. - Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać. - Regis
Najskuteczniejsza obrona przed intelektualna dominacja jest solidne obsobaczenie próbującego dominować intelektualisty. - Jaskier
Nie lżę, tylko ubarwiam, a to jest różnica. - Jaskier
Nigdy nie ma się drugiej okazji żeby zrobić pierwsze wrażenie. - Jaskier
Tam, gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam, gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą. - Nicodemus de Boot
Tchórz umiera po stokroć. Człek mężny umiera tylko raz. - Jaskier
Wiesz, Ciri, co dają człowiekowi studia uniwersyteckie? Umiejętność korzystania ze zrodeł. - Vysygota z Corvo
Wszystko drożeje, a żyć trzeba, jak mawiała jedna moja znajoma czarodziejka. - Geralt
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu - Vilgefortz z Roggeveen
Poza tym barwne postaci, szybka akcja i to coś co sprawia, że wszystko jest możliwe i że chce się do tej książki wrócić.....
Szczerze polecam....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości