Wróżenie samemu sobie
#44

niebiesko_oka napisał(a):Co robić w momencie gdy karty na zadane pytanie dotyczące przyszłości, odpowiadają ale pokazują to co zdarzyło się w niedalekiej przeszłości. Ostatnio moja koleżanka postawiała mi karty i na kilka różnych pytań które zadała odpowiedz karty dotyczyła tego co było a zdarzyło się niedawno. Co mogło mieć wpływ na to? Ona jeszcze nie posiada własnych kart i korzystała z tarota online. Czy ta forma stawiania kart jest wiarygodna?
Niebieskooka, zdecydowanie wiarygodniej kłaść karty w ich fizycznej postaci. Czyli talia kart, zapalona świeca i choćby podstawowa znajomość rozkładów i znaczenia kart. Wróżby online przeznaczone są do osób które nie posiadają tarota ani koleżanki czy znajomej która by im postawiła karty.
Taką wróżbę online najlepiej zrobić samemu. Jest dokładny opis każdej karty w rozkładzie, a system je losuje. Nie potrzeba do tego pośrednictwa osób trzecich. Co zdumiewające, przekonałam się, że wróżba online jest czasami tak samo trafna jak każda inna. Może ma tu znaczenie kto pyta Uśmiech
Kartom zadajemy pytania o naszą przyszłość. Przecież znamy swoją przeszłość i teraźniejszość. Jeśli jednak idziesz do kogoś na wróżbę i ta osoba widzi Cię pierwszy raz w życiu, tak się zdarza. Karty próbują pokazać osobie wróżącej Tobie, tło problemu, dlaczego zaistniała taka sytuacja i jakie miała korzenie w przeszłości.
Jeśli stawiasz sobie karty sama , lub osoba która Cię zna i ciągle widzicie to co było, czyli przeszłość ? Tutaj zgadzam się z przedmówczyniami. Może pytanie zostało zadane już któryś raz, nawet z mienionej formie ? Może karty akurat w tej materii o jaka pytasz nie chcą odpowiedzieć ? To wg mnie jest to możliwe.

Jak pisze Jewgienij Kolesow - " Dowolna operacja magiczna może być powtórzona trzykrotnie. Jeśli podczas wróżenia nie otrzymałeś albo nie zrozumiałeś odpowiedzi, pytanie możesz powtórzyć po raz drugi a nawet trzeci. Przy czwartym razie Tarot przekaże Ci tylko Twój własny obraz. Uzna Cię za głupca, skoro trzy podejścia nie wystarczyły byś zrozumiał "
Ja osobiście nigdy nie doszłam do trzeciego razu. Jeśli mam wątpliwość o znaczenie danej karty w rozkładzie, kładę specjalny rozkład, co oznacza ta karta.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wróżenie samemu sobie - przez Matylda - 18-11-2012, 01:37
RE: Wróżenie samemu sobie - przez April - 13-10-2019, 10:36
RE: Wróżenie samemu sobie - przez JesiennyLisc - 09-07-2020, 10:02
RE: Wróżenie samemu sobie - przez Kama - 21-01-2021, 21:28
RE: Wróżenie samemu sobie - przez Drakonia - 15-07-2020, 13:30
RE: Wróżenie samemu sobie - przez nastek96 - 21-01-2021, 22:23
RE: Wróżenie samemu sobie - przez Kama - 21-01-2021, 22:33
RE: Wróżenie samemu sobie - przez nastek96 - 22-01-2021, 12:01
RE: Wróżenie samemu sobie - przez JesiennyLisc - 10-09-2021, 05:20
Pytanie.Tarot - przez czarnula44 - 02-09-2019, 17:53
RE: Pytanie.Tarot - przez SmekT - 02-09-2019, 18:34
Wróżenie samemu sobie - przez nesca3 - 20-05-2021, 16:10
RE: Wróżenie samemu sobie - przez LeCaro - 21-05-2021, 02:54
RE: Wróżenie samemu sobie - przez czarnula44 - 12-06-2021, 17:59
RE: Wróżenie samemu sobie - przez Arbogast - 15-07-2021, 16:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości