Odmienna orientacja
#13

Myślę, że trudno odczytać orientację seksualną, jeśli osoba która pyta nie zadaje pytań o miłość.
Zdarzyło mi się widzieć w kartach kładzionych dla pana, po stronie która dotyczy zwykle partnerki- kartę Króla.
Odwrotnie czyli pani pytała o swoją druga połówkę i na stronie dotyczącej partnera- karta Królowej.
Sporo osób wstydzi się swojej orientacji, uważam, że niepotrzebnie. Myślę, że właśnie osobie wróżącej można się zwierzyć bez obawy o to jak to będzie odebrane. Jesteśmy powiernikami i strażnikami tajemnic każdej osoby która pyta.
Jeśli kładę karty mężczyźnie i mam połączenie VI Kochankowie i IV Cesarz i XI Sprawiedliwość to coś może być na rzeczy.
Jeśli kobiecie VI Kochankowie i III Cesarzowa i XVIII Księżyc, też mogę domniemywać.
Co ciekawe mi często sygnalizuje odmienną orientację karta XI Sprawiedliwość. Myślę że to karta równouprawnienia w związku, i to chyba cecha jaka łączy pary tej samej płci. Są sobie równi w partnerstwie. Nie dominują, tylko się uzupełniają.
Wróżę dopiero parę lat, więc z wielu osobom o innej orientacji nie miałam zaszczytu kłaść kart Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości