Warsztat 116 - Czternastolatki
#21

Le Stelle dziękuję za wspaniały i pouczający warsztat! Buźki
Szkoda, ze nie wypadł Rydwan, albo któryś rycerzy, wtedy możnaby skojarzyć kartę z koniem i dalej jeździectwem.
Ciekawe, że zarówno mi, jak i LeCaro wyskoczył król kielichów. Ta opieka i emocjonalna więź były zatem bardzo ważne.
Co do tego piętna, to 8 denarów jest dla mnie taką kartą trwałego śladu, ponieważ widzę tę kartę jako kartę powolnych i stopniowych przemian, rozciągniętych w czasie, które jednak dają trwały efekt tych działań. To jak z nauką - idziesz do szkoły i zdobywasz kwalifikacje stopniowo, przez kilka lat, a na końcu masz tego trwały efekt w postaci dyplomu (materialny trwały ślad), wiedzy i umiejętności. Ale jak najbardziej 8 denarów może mówić i o innych trwałych efektach, jak w Twoim przypadku. Myślę, że wszelkie choroby zawodowe też będą podchodzić pod tę kartę.
Co ciekawe, 8 denarów wyszło jakby w pytaniu powyżej tego, na które dało odpowiedź. Ten as denarów chyba kazał zwrócić uwagę na 8 denarów. Asy mają to do siebie, że odwołują się do innych kart z tego samego koloru i wzmacniają ich wymowę.
Gratuluję wszystkim uczestnikom warsztatu, a zwłaszcza wyróżnionym, trafnych odpowiedzi! Oklaski

Warsztat 117 niebawem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości