Warsztat 120 - Wymarzony...
#2

Heloł,

nowy warsztat to biorę udział...

1. O jakim zawodzie marzyłam?
III Cesarzowa/ VIII Siła/ XIX Słońce

Same mocne, pozytywne karty AW. Na każdej z moich kart widać przyrodę. Cesarzowa siedzi wśród kwiatów, Siła znajduje się w parku, a Słońce wśród słoneczników, dlatego pierwsze co mi się nasunęło to ogrodnictwo, architektura krajobrazu, zagospodarowanie przestrzeni prywatnej i publicznej. Zawód, który wymaga poczucia piękna, zmysłu artystycznego, a jednocześnie też siły fizycznej.
Druga koncepcja to kosmetyczka, fryzjerka, opiekunka (przedszkolanka), również pomoc dentystyczna, hipoterapeuta.

2. Co się wydarzyło, że postanowiłam zwiać z tej szkoły?
3 buławy/ 4 miecze/ IV Cesarz

Było to związane z mężczyzną, pedagogiem, nauczycielem lub nawet samym dyrektorem. Miejsce i Twój rozwój tam było zamknięte, uśpione, ograniczone. Czułaś tam się uwięziony. Możliwe, że w tym czasie zmogła Cie choroba, a nawet w padłaś w depresję swojego wyboru. Rozczarowanie mogła przynieść kadra, brak zaangażowania, przekazania pasji. Mozliwe, też, że był tam niski poziom nauczania lub uczniów, czułaś, że się nie rozwijasz.
Druga możliwość: zakochałaś się i by byc bliżej tego chłopaka, zmieniłaś szkołę ;--)

Dzięki za warsztat!
;--)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości