Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Hej. Piesze tutaj bo nie mam z kim o tym porozmawiać żeby mnie nie uznali za jakąś wariatkę. W lipcu rozstałam się z chłopakiem było bardzo źle między nami on nie chciał mieć ze mną żadnego kontaktu po miesiącu zdesperowana ostro wpadłam na pomysł odprawienia rytuału znalazłam i zrobiłam ich kilka (piątek) więc w tym szkopuł, że nie wiem który podziałał ale na pewno TAK SIĘ STAŁO na drugi dzień dzwonił do mnie do 3 rano jak oszalały jak zobaczyłam około 30 nieodebranych połączeń to szczerze ale się strasznie PRZERAZIŁAM wręcz, w niedziele rano stał już u mnie pod drzwiami pod jakimś pretekstem a wieczorem ,,przypadkiem" znalazł się sam na tym samym festynie co ja, suma sumarum wróciliśmy do siebie i spędziliśmy PIĘKNY wrzesień razem, później było raz lepiej raz gorzej, różnie jak to w związku. Ale 3 tyg.temu się znów to rozsypało po prostu stwierdzi, że NIE możemy być razem ale bardzo mnie kocha i pragnie. Nie mam już siły, nie mogę jeść, mam nerwice, ciągle płacze z trudem mogę wysiedzieć w pracy każdy dzień to jest walka, nie piszę nie dzwonię nie chce się narzucać bo wiem to z autopsji, że przynosi to odwrotny skutek co przychodzi mi z ogromnym trudem bo Tęsknota jest WIELKA xD Dziś postanowiłam znów odprawić rytuał gdzieś z daleka od ludzi ale jakoś nie wiem czemu BOJE się tego robić, ciemno będzie i bardzo zimno ale musze to moja ostatnia nadzieja xD Zobaczymy ... Modle się za wszystkie dziewczyny które teraz muszą przechodzić to samo co ja, współczuję - JESTEM Z WAMI :`(

Robiłam kilka rytuałow, ale obczytałam się, że podobno ten z tymi przedmiotami jest bardzo mocny i też mam takie wrażenie : -gromnica-różowa świeca-zdjęcie osoby pożądanej -zapałki-nożyczki -czerwona kredka-czarny długopis -biały cukier xD Właśnie wróciłam z odprawiania ale nie wiem czy to zadziała 2 raz na tą samą osobę zobaczymy Smutny No i ten ze szklanką wody może dzięki niemu nie wrócił ale się odzywał cokolwiek przynajmniej sam jestem tego pewna bo sprawdziłam to kilka razy i raczej to za ogromne przypadki by były xD Ty zrobiłaś rytuał wczoraj czego nie rozumiem bo rytuały miłosne odprawia się w piątki, ja czekałam dziś już taką niecierpliwością, aż w końcu będzie ciemno xD
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości