Moja ciekawość - kilka pytań
#3

Natalio, wróżby się nie sprawdzają z różnych powodów, są wątki na forum można poczytać.
W Twoim przypadku wydaje mi się, że tak bardzo chcesz mieć partnera, aż wpływasz na odpowiedzi kart. Tak bardzo chcesz, żeby powiedziały to co chcesz usłyszeć, że to robią. Dlatego jak kontaktujesz się z wróżką to musisz chcieć odpowiedzi na swoje pytania, a nie potwierdzenia swojego chciejstwa lub niechciejstwa. Jeśli to zbyt trudne, bo jednak ciężko być neutralnym jeśli chodzi o uczucia, to można sobie darować wróżby. Sama zauważyłaś, że ciągły kontakt z wróżkami nic nie dał, może to znak, aby odpuścić?

"Czemu wróoooozki nie mówią, że nie można wróżyć często na jedno pytanie ?"
Ja raczej się pytam: Po co tyle pytać o to samo?
Jeśli sobie wywróżyłam, że trochę poczekam na tego właściwego faceta to nie mam powodu pytać kart o to co miesiąc czy dwa czy trzy..... Karty opisały moją sytuację bardzo dokładnie z prawie 5-letnim wyprzedzeniem. Ciekawe jakie bajki by mi sprzedały jakbym przez tyle czasu stawiała karty co miesiąc Rotfl

Skoro przepowiedziane związki nie wyszły to może musisz poszukać tego nieprzepowiedzianego mężczyzny? Cwaniak
Sama zdecyduj Ok
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości