Moja ciekawość - kilka pytań
#7

1. " ... dlaczego jedne wróżby sie spełniają, a inne nie ?... " - pyta Natalia.
Są przeróżne tego przyczny, że część wróżb - nie sprawdza się ...
Te powody mogą być zarówno po stronie osoby wróżącej, jak i po stronie osoby pytającej ( np. źle podane dane, fałszywość - "podchwytliwość " danego pytania, tzw. "życzeniówka" , zbyt dużo wróżb wcześniej zadanych oraz także zaburzenia psychiczne ...itp ... ).
Jest także trzecia możliwość, że Tarot nie odpowie na dane pytanie lub odpowie źle, ewentualnie pokaże inny aspekt odpowiedzi na dane pytanie ( "los tak chce" - "widocznie tak musi być" - " siła wyższa " ) z jakimś tam powodów ...
Przypominam, że nikt nie ma 100 % sprawdzalności wróżb, a nawet 90 % ...
Jeżeli dana osoba wróżąca ma "statystcznie" ok. 70 % - 80 % trafności swoich prognoz, to już jest bardzo dobra ...
Poza tym, mam wrażenie, że dana osoba wróżąca ma swoją dziedzinę, w której jest najlepsza.
Ja np. najmniejszą sprawdzalność wróżb mam na pytania o ... egzaminy na prawa jazdy - Smutny ... ale za to największą trafność mam na pytania odnośnie uczuć - emocji - miłości oraz skomplikowanej ludzkiej psychiki ... - Uśmiech

Z resztą zagadnienia, odnośnie Tarota - zgadzam się z moimi przedrozmówczyniami ( Zafina, Anka ) - Tak

Mikesz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości