Religia a karty. Czy tarot to grzech?

Pytanie jest czy tarot to grzech prawda ... ? więc jeszcze raz proszę cię poczytaj sobie moje i LeCaro oraz Artura wypowiedzi, a dopiero potem możemy rozmawiać, proszę zapoznaj się również z moim wpisem na mojej stronie Tarot i kontrowersje ...
Zadaj sobie jedno podstawowe pytanie, czym jest dla ciebie sam Tarot, a potem zweryfikuj to, z tym co jest napisane w Biblii ... używasz jakiś czarów, aby odczytywać tarota, jakieś magii, kontaktujesz się z duchami?? itp. co jest zawarte w Biblii ... bo ja nie... używam tylko i wyłącznie "Daru" który otrzymałam ... Proszę cię zapoznaj się z terminem co oznacza samo wróżbiarstwo i jeśli ze mną się zgodzisz, iż jest to przepowiadanie przyszłości, to uświadom sobie, że cały świat w którym żyjesz na tym bazuje, właśnie na przepowiadaniu i przewidywaniu...
W dzisiejszych czasach, przytaczasz słowa, które były skierowane do ludności, jaka miała inny i to całkiem odmienny światopogląd niż teraz my go mamy i dodatkowo cytujesz STARY TESTAMENT Księga Jeremiasza jako MOWY PRZECIW NARODOM OBCYM jego Proroctwa przeciw Egiptowi, Proroctwo przeciw Filistynom, Proroctwo przeciw Moabowi. Proroctwo przeciw Ammonitom, Proroctwo przeciw Damaszkowi, Proroctwo przeciw plemionom arabskim, Proroctwo przeciw Elamowi, itd, itd ... Wypowiedzi przeciw okolicznym narodom, w dwóch częściach i opis występków i grzechów Izraelitów, składający się z siedmiu części, właśnie to zawiera ta księga, tam nie ma nic o samym tarocie, ale o technikach wróżbiarstwa (swoją drogą, też bym tego zakazała) lecz jednocześnie, moja praca z kartami tarota, nie wymusza na mnie takich praktyk, jeśli tak, naprawdę nie chciałabym tego robić ... Nie będę się powtarzać, a przytaczane twoje argumenty, pokazują to, iż nie przeczytałaś tego tematu ... o nich już tu była mowa, nawet o grach hazardowych, zaczynających się właśnie od zabawy, swego czasu Papierz, jako głowa kościoła, zakazywał granie w karty, nawet dla rozrywki, więc jeszcze raz zachęcam do lektury ... wówczas, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, proszę zadawaj, ja lub inni postaramy się odpowiedzieć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości