Karty Tarota on-line i aplikacje
#94

Tak mogą być dobrym pomysłem takie rozkłady online, ale tylko na początku przygody z tarotem, kiedy się uczymy, ćwiczymy interpretować rozkłady, ale nie bazuj głównie na tym i nie idź na łatwiznę, raczej staraj się samodzielnie je odczytywać, a z biegiem czasu nie będą ci tego typu aplikacje potrzebne. Cały urok w tym wszystkim jest taki, aby pozwolić zadziałać naszej intuicji, nawiązać to połączenie z kartami, jesteś żywą istotą i na dane zagadnienie mogą ci wyjść zupełnie odmienne karty, bo to one decydują w jaki sposób do ciebie przemówią, ty masz się nauczyć je odczytać. Dlaczego całkiem odmienne karty? prostym tego przykładem są nasze prowadzone tutaj ćwiczenia, każdy sam losuje karty i odgaduje co w nich widzi i każdemu te karty wychodzą inne, a i tak krąży się wokół tematu i w sumie jakby tak się zastanowić, to każde wylosowane karty właśnie odpowiadają na zadane pytanie. Nie zamykaj się na to, że skoro aplikacja wylosowała takie a nie inne karty, to tak zawsze będzie... To jest twoja decyzja, czy będziesz się posiłkować takim programem, ale mi osobiście przeszkadzało by to, nigdy nie korzystałam, a więcej frajdy i korzyści dało mi udział w warsztatach i ćwiczeniach, do czego zachęcam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości